• 1398/09/23
  • 336

در سال ۱۳۷۸ طرحی به هیأت مدیره وقت بنیاد تعاون آجا (بتاجا) پیشنهاد شد که بر مبنای آن موسسه ای برای تأمین رفاه کارکنان آجا ایجاد شود . اساسنامه این موسسه در همان سال تصویب و فعالیت آن از سال ۱۳۷۹ شروع شد . این موسسه با هدف تأمین پوشش بیمه ای کلیه کارکنان آجا ایجاد شد به سرعت توانست فعالیت های خود را گسترش داده و به پشتوانه ای قوی برای جبران خسارات وارده تبدیل شود.

در آغاز فعالیت موسسه ابتدا کارکنان نیروی زمینی (نزاجا) و سپس کلیه کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران ، همسر، فرزندان ، منزل و اثاثیه منزل آنان تحت پوشش بیمه خانه و خانواده قرار گرفتند. به تدریج حوزه فعالیت موسسه بیمه صبا گسترده تر شده و در زمینه های دیگری مانند بیمه کروی پروازی نهاجا و هوانیروز و بیمه های مسئولیت برخی پروژه های ارتش، کمک های ارفاقی به کارکنان مضطر، سرمایه گذاری های عمرانی و بیمه اقساطی شخص ثالث و بدنه خودروهای کارکنان آجا نزد سایر شرکتهای بیمه وقرارداد شخص ثالث خودروهای نظامی آجا در حال اجرا و ارائه می باشد .

در سال ۸۸ بیمه عمر و سرمایه گذاری به مجموعه خدمات موسسه بیمه صبا اضافه شد که تحولی عظیم در ارتقای توان مالی کارکنان آجا محسوب شده و باعث رفع مشکلات مالی در دوران بازنشستگی و یا سررسید مقرر در بیمه نامه ها می گردد.

ارائه بیمه عمر و سرمایه گذاری با استقبال گسترده ای روبرو شد به طوری که در نخستین مرحله بیش از ۲۵ هزار نفر از کارکنان آجا از این خدمت استفاده کردند.

از سوی دیگر موسسه بیمه صبا با سرمایه های گردآوری شده و برنامه ریزی مناسب در جهت توانمند سازی موسسه و در نتیجه ارایه خدمات بیشتر، اقدام به ساخت مجتمع تجاری و تفریحی صبا مال نمود که هم اکنون فروشگاههای هایپر استار و شهر فرش، ۴ سالن سینما(در حال راه اندازی)، مجموعه ورزشی و سایر فروشگاههای موجود در آن سبب ایجاد ارزش افزوده قابل قبولی برای سهامداران گردیده است که این امر می تواند نقش موثری در بهبود رفاه و معیشت کارکنان فراهم آورد.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده ، موسسه بیمه صبا به دنبال آن است که با فراگیر کردن خدمات خود زمینه بهره مندی کلیه کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران از این نوع خدمات را فراهم کرده و آرامش خاطر برای آنان به ارمغان بیاورد

تعداد شعب پرداخت خسارت 15
شعب پرداخت سیار دارد
شماره تلفن مرکز تماس 02141395000
سطح توانگری مالی 100 درصد و بیشتر
سهم فروش 0.27
تعداد نماینده 20
درصد میزان خسارت
سال تاسیس 1395
تعداد کارکنان 146

© Copyright 2019 All Rights Reserved